Zatímco montéři z IKEA stavěli uvnitř novou kuchyň, já objednal kontejner a jal se likvidovat suť před barákem. Nakonec jeden kontejner nestačil, tak se mi to trochu prodražilo. Ale bordel je fuč. V pátek jsem celý den řezal odložené dřevo a část staré kuchyně, začal jsem vozit bordel do sběrného dvora v Úvalech. Když jsem se tam otáčel už po čtvrté, místní kápo už se jen smál a nevěřícně vrtěl hlavou. Takže jsem byl v pátek večer už docela groggy, když mi Klára připomněla, že dneska jdeme do letňáku ve Škvorci. V duchu jsem zaúpěl, že tam asi usnu. Sbalil jsem karimatku, láhev vína, umělé sklínky. Šárovky už na nás čekaly. Na škvorecké návsi jsme se rozvalili do první linie před plátno, nalili si Cabernet, otevřeli brambůrky a nechali se bavit Terorstkou.
Zobrazují se příspěvky se štítkemstavba. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemstavba. Zobrazit všechny příspěvky
pátek, srpna 09, 2019
sobota, května 04, 2019
Začínáme s rekonstrukcí
Jen co se za posledním hostem hradšínského setkání zavřely dveře, začali jsme v rychlém tempu vyklízet dolní dvě místnosti, starou ložnici a kumbál, aby v nich mohly začít první aktivity monstr projektu na kompletní rekonstrukci přízemí - podlah, koupelny a kuchyně.
úterý, března 18, 2008
Architekt
Mažu z práce o hodinu dřív, abych byl doma, až přijede architekt s návrhem na přestavbu. Jenže u domovních dveří zjišťuji, že jsem si nejspíš zapomněl klíče doma v druhém batohu... Asi budu muset vzít Herr architekta do hospody na jedno. Čekání si krátím štípáním dřeva. Ještě před architektem přijíždí od zubaře Ivča s Klárkou. Pivo se nekoná.
Pan Truneček rozkládá výkresy dnešního stavu a jeho nové návrhy. Začíná schodištěm do patra, které se mu zdá příliš strmé. Navrhuje prodloužení do dnešního zádveří, z něj udělat součást sednice a zádveří vybudovat tam,
kde jsou dneska schody ke vchodu. Docela se nám to zamlouvá. Vršek se nám taky na první pohled líbí. Prostor pro dva větší vikýře na obou stranách střechy, čtyři místnosti, velká koupelna, otevřená podesta pro pracovní stůl... už si to malujeme.
Pan Truneček rozkládá výkresy dnešního stavu a jeho nové návrhy. Začíná schodištěm do patra, které se mu zdá příliš strmé. Navrhuje prodloužení do dnešního zádveří, z něj udělat součást sednice a zádveří vybudovat tam,
kde jsou dneska schody ke vchodu. Docela se nám to zamlouvá. Vršek se nám taky na první pohled líbí. Prostor pro dva větší vikýře na obou stranách střechy, čtyři místnosti, velká koupelna, otevřená podesta pro pracovní stůl... už si to malujeme.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)







