Zobrazují se příspěvky se štítkemvýlet. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemvýlet. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí, dubna 22, 2019

Velikonoční focení

Velikonoční koledu jsme přestali pěstovat, Klára nechtěla zůstat doma a tak se ke mně přidala, že si uděláme fotografický autovýlet. Nejdřív jsme se na chvíli stavili u rodičů v Jablonci a pak se pomalu, pohodově šinuli směrem na Kozákov. Krajina kolem byla v plném květu, na severu se bělaly zasněžené hřebeny Krkonoš, kopce v podhůří co chvíli nabízely nádherné výhledy.