Zobrazují se příspěvky se štítkemIndoo. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemIndoo. Zobrazit všechny příspěvky

pátek, prosince 29, 2006

INDOO

Puldovi odřekli Silvestra kvůli nemocem, takže se místo na párty opět chystáme na komorní rodinnou akci. Že se Silvestr blíží je poznat i po sluchu. Němci spustili prodej zábavní pyrotechniky a nedočkavci samozřejmě testují.
Včera nám počasí chtělo naznačit, že zima už skutečně začala. Ráno jsme se probudili do efektní chumelenice. Ale zůstalo opravdu jen u náznaku. Během tří hodin začalo pršet a sníh doslova mizel před očima. A předpověď u deště zůstává.
Abychom se nemuseli batolit venku v pláštěnkách, vypravili jsme se dneska do Ahrensburgu, kde mají kryté dětské hřiště INDOO. Cestou jsme se stavili ve volksdorfskem dorfmuzeu nakrmit kozy a podívat se na vánoční jesle.
V INDOO bylo živo, ale ne narváno. Na holky tam čekala spousta atrakcí. Pirátské lodě s prolejzačkami a klouzačkami, nafukovací hrady, sopka pro horolezce, trampolíny, ... Hned se nám ztratily z očí a když se vynořily, oči jim svítily a tváře měly rozpálené. Strávili jsme tam skoro čtyři hodiny, to už Alice začala být dost uřícená a unavená, tak ani moc neprotestovala, že jedeme domů.